Letný pobytový balík s exkluzívnym vstupom do Donovalkova

Užite si aktívne leto na Donovaloch, ktoré sú ideálnym miestom na rodinnú dovolenku. Nájdete tu množstvo športových a zábavných atrakcií, reštaurácií, turistických a cykloturistických trás. To všetko v obkolesení úžasných hôr a donovalskej prírody.

Pripravili sme pre vás letný pobytový balík s exkluzívnym vstupom do Donovalkova (1 hodinu pred otvorením). Užijete si tak súkromnú interakciu so zvieratkami a Donovalkovo len pre vás. Za zvýhodnenú cenu si môžete doobjednať ORIGINÁLNE RAŇAJKY V PRÍTOMNOSTI ZVIERATIEK (lamy alpaky, somáriky). Rezervujte si váš pobyt >>>

 

 

Informácie:
Raňajky sú podávané od 8:30 do 10:00 ráno iba počas víkendov v júni.

Medzi 25. júnom a 2. septembrom sú raňajky podávané denne. Minimálny počet nocí je 2.

 

Zákazník elektronickým vyplnením a potvrdením udeľuje správcovi systému, ktorým je spoločnosť PATTY SKI DONOVALY  ,s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré uviedol vo formulári, v zmysle § 11 zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Údaje budú použité vo vlastných informačných systémoch za účelom administratívneho využitia. Súhlas je poskytnutý automaticky na dobu 10 rokov. Zákazník môže správcu systému požiadať o výmaz osobných údajov, a to písomnou formou na adresu sídla spoločnosti Patty Ski s. r. o., Mistriky 467, 976 39 Donovaly. Údaje budú vymazané do 7 dní od obdržania žiadosti. V prípade, že zákazník nesúhlasí s poskytnutím osobných údajov elektronickou formou môže využiť inú formu rezervácie.

Zásady ochrany osobných údajov