Nezabudnuteľné raňajky v Donovalkove!

Zažite u nás jedinečnú atmosféru vychutnávania si raňajok v obklopení našimi roztomilými mini zvieratkami. O spoločnosť pri stolovaní sa vám postarajú alpaky, mini koníky a mini oslíky.
V prekrásnom prostredí Donovál, v hlavnom meste detí Donovalkove, môžete zdieľať tento výnimočný okamih so svojimi najbližšími.
Deti budú nadšené z blízkosti zvieratiek, tieto raňajky sa navždy vryjú do pamäti nielen im, ale i vám, rodičom.
Pridajte sa k nám a zažite jedinečnú atmosféru raňajok s mini zvieratkami, ktorá určite zanechá nezabudnuteľné spomienky pre celú rodinu. Tešíme sa na vás!

Raňajky sú podávané od 8:30 do 10:00 ráno iba počas víkendov v júni.
Medzi 25. júnom a 2. septembrom sú raňajky podávané denne. Minimálny počet nocí je 2.

Zákazník elektronickým vyplnením a potvrdením udeľuje správcovi systému, ktorým je spoločnosť PATTY SKI DONOVALY  ,s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré uviedol vo formulári, v zmysle § 11 zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Údaje budú použité vo vlastných informačných systémoch za účelom administratívneho využitia. Súhlas je poskytnutý automaticky na dobu 10 rokov. Zákazník môže správcu systému požiadať o výmaz osobných údajov, a to písomnou formou na adresu sídla spoločnosti Patty Ski s. r. o., Mistriky 467, 976 39 Donovaly. Údaje budú vymazané do 7 dní od obdržania žiadosti. V prípade, že zákazník nesúhlasí s poskytnutím osobných údajov elektronickou formou môže využiť inú formu rezervácie.

Zásady ochrany osobných údajov