Vstúpte do Donovalkova – hlavného mesta detí, kde sa vaše deti môžu hrať tak, ako kedysi my rodičia v našom detstve. Nechýbal nám internet, tablet, ani telefón. Vystačili sme si s našimi súrodencami, kamarátmi a hračkami. Donovalkovo pripomína každým svojím kútom, ako má vyzerať skutočná detská zábava a ako sa majú naše deti hrať. Nielen s hračkami, ale nezabúdať na detské radovánky akými sú naháňačka, skrývačka, pobehovanie či bicyklovanie

Donovalkovo je taký malý raj pre deti, ale aj rodičov. Tí tu môžu relaxovať popri tom, ako sa ich deti hrajú a šantia. Nemusia neustále prenasledovať svojich malých potomkov a pobehovať popri nich, lebo o zábavu ich ratolestí je na tomto mieste postarané. To je naša filozofia, kvôli ktorej robíme v našom mini mestečku všetko pre to, aby sa tu deti cítili dobre a rodičia ich mohli nechať v pokoji a nerušene vyhrať sa do sýtosti.

Pokiaľ dospelí nechcú platiť vstupné, ale radšej si dajú kávu pri relaxovaní v pohodlí oddychových lehátok, môžu tak urobiť zdarma na terase Patty bistra priamo pri mestečku. Toto mestečko nebolo postavené pre zábavu rodičov, ale na ich oddych a relax. A na konci dňa sú deti tak unavené z toľkých hier, že zaručene ich netreba uspávať..

 

Donovalkovo hlavné mesto detí

 

Vitajte v Donovalkove, hlavnom meste detí.

Vstúpte do mestečka, v ktorom vás čaká 23 domčekov zmenšených tak, aby reálne zapadli do detského sveta. Interaktívny areál pre rodiny na Donovaloch víta všetky deti a ponúka priestor pre deň plný zábavy a tvorivosti. Tak neváhajte a vstúpte do mestečka, kde nájdete kino, nemocnicu či rozprávkový domček pripomínajúci medovníkovu chalúpku. Malé princezné môžu navštíviť Snehulienku alebo Popolušku a priamo u nej doma si pripraviť chutný koláčik či vypiť lahodnú šálku čaju. Pre kreatívnych výmyselníkov sme otvorili brány galérie, v ktorej možete strihať, lepiť, maľovať a svoje práce, teda umelecké diela, vystaviť, alebo si ich odniesť domov. Ale pozor v mestečku nechýba ani hasičská zbrojnica, autoservis a čerpacia stanica.

 

Zábavu v Donovalkove koordinujú animátori a deti naučia ako natankovať, čo robiť v prípade požiaru, ako narábať s peniazmi, separovať odpad, alebo ako samostatne nakupovať. Okrem budov a zariadenia sú pre všetkých návštevníkov pripravené aj autentické kostýmy pre dokonalý zážitok. Každé leto máme pripravený zaujímavý animačný program.

 

 

 

 

 

Donovalkovo, tu by aj veľkí chceli byť malými!

Detské mestečko je tvorené domčekmi, ktoré sú ako ozajstné dospelácke verzie, no všetko je v nich pripravené presne na mieru pre malých objaviteľov. Okrem budov a zariadenia máme pripravené aj autentické kostýmy pre dokonalý zážitok. Zábavu v Donovalkove koordinujú animátori a deti naučia ako natankovať, čo robiť v prípade požiaru, ako narábať s peniazmi, ako separovať odpad, ako samostatne nakupovať a veľa iného.

Donovalkovo má svoju minifarmu so zvieratkami, ktoré čakajú na malých farmárov, ktorí ich prídu napojiť, nakŕmiť a dobre sa o ne postarajú. Ďalšou dominantou hlavného mesta detí je dopravné ihrisko. Vaša ratolesť ešte nemá vodičák? Nevadí! Práve v Donovalkove sa priučí pravidlám cestnej premávky a ten svoj prvý tu aj získa. Pre deti je tu všetko k zábave, po čom im srdce túži.

 

 

Interested in our Minicity? You want to build one for yourself, or just a house for your kids?
Contact us

 

NAPÍSALI O NÁS

LIVE KAMERY

Funpark, Donovaly

Funpark, Donovaly HD

917 m n.m.