deti v kostýme poštára pred poštou v detskom hlavnom mestečku

Donovalkovo

V Donovalkove, hlavnom meste detí nájdete 23 domčekov, ktoré sú reálnou zmenšeninou skutočných domčekov, skutočného mestečka. Interaktívny areál pre rodiny na Donovaloch ponúka mnohé aktivity pre deti, aby prežili deň plný zábavy a tvorivosti. Detské mestečko je tvorené domčekmi, ktoré sú ako ozajstné dospelácke verzie, no všetko je v nich pripravené presne na mieru pre malých objaviteľov. Okrem budov a zariadenia sú pripravené aj autentické kostýmy pre dokonalý zážitok. Zábavu v Donovalkove koordinujú animátori a deti naučia ako natankovať, čo robiť v prípade požiaru, ako narábať s peniazmi, ako separovať odpad, ako samostatne nakupovať a veľa iného.

Donovalkovo a jeho atrakcie pre deti.

Vstúpte do mestečka, v ktorom vás čakajú skutočné atrakcie pre deti. Dominantou je 23 domčekov zmenšených tak, aby reálne zapadli do detského sveta. Interaktívny areál pre rodiny na Donovaloch ponúka mnohé aktivity pre deti a poskytuje priestor pre deň plný zábavy a tvorivosti. Tak neváhajte a vstúpte do mestečka, kde nájdete kino, nemocnicu, či rozprávkový domček pripomínajúci medovníkovú chalúpku. Malé princezné môžu navštíviť Snehulienku alebo Popolušku a priamo u nej doma si pripraviť chutný koláčik, či vypiť lahodnú šálku čaju. Pre kreatívnych výmyselníkov sme otvorili brány galérie, v ktorej môžete strihať, lepiť, maľovať, pričom svoje práce, teda umelecké diela, si tu môžete vystaviť alebo si ich odniesť domov.

Ale pozor! V mestečku nechýba ani taká atrakcia pre deti, akou je hasičská zbrojnica, autoservis a čerpacia stanica.

O aktivity pre deti a zábavu v Donovalkove sa starajú skúsení animátori, ktorí naučia deti ako natankovať, povedia im, čo robiť v prípade požiaru, vysvetlia im, ako narábať s peniazmi, ukážu im, ako separovať odpad alebo ako samostatne nakupovať. Okrem budov a zariadenia sú pre všetkých návštevníkov pripravené aj autentické kostýmy pre dokonalý zážitok.

 

Donovalkovo, miesto, kde by aj veľkí chceli byť malými!

Detské mestečko je tvorené domčekmi, ktoré sú ako ozajstné dospelácke verzie, no všetko je v nich pripravené presne na mieru pre malých objaviteľov. Okrem budov a zariadenia sú pripravené aj autentické kostýmy pre dokonalý zážitok. Zábavu v Donovalkove koordinujú animátori a deti sa tu naučia ako natankovať, čo robiť v prípade požiaru, ako narábať s peniazmi, ako separovať odpad, ako samostatne nakupovať a veľa iného.

Donovalkovo má svoju minifarmu so zvieratkami, ktoré čakajú na malých farmárov, kedy ich prídu napojiť, nakŕmiť a dobre sa o ne postarajú. Ďalšou dominantou hlavného mesta detí je dopravné ihrisko. Že vaša ratolesť ešte nemá vodičák? Nevadí! Práve v Donovalkove sa priučí pravidlám cestnej premávky a ten svoj prvý tu aj získa.

 

Elektrické autíčka a dopravné ihrisko

Aké by to bolo mestečko bez ciest? V Donovalkove si môžete zajazdiť na elektrických autách, dokonca sme pripravili pretekársky okruh, kde si môžete porovnať rýchlosť s kamarátmi!

 

VIAC

 

Minifarma

V mestečku Donovalkovo sa udomácnili aj zvieratká. Sú to lamy alpaky, malé koníky, oslík, kozička, či zajačiky.

Maľovanie na tvár

Príďte s deťmi do Donovalkova, kde si môžu dať deti pomaľovať tvár a to denne medzi 11,00-13,00 a 14,00-16,00.