Už od decembra 2019 ponúkame hosťom namiesto pôvodného apartmánu Patty XL samostatné 4 ubytovacie jednotky. Kompletne zrekonštruované izby s podlahovým kúrením sú plne vybavené všetkým potrebným.

K dispozícii sú 3 ubytovacie jednotky DELUXE s dvomi spálňami a jedna ubytovacia jednotka STUDIO s jednou spálňou.  Izby sa nachádzajú na poschodí hlavnej budovy lyžiarskej školy Patty Ski, teda priamo na zjazdovke Patty č.17, len pár metrov od detského mestečka Donovalkovo.

Vzdialenosti:

Donovalkovo 0 m
Potraviny 1000 m
Hlavná cesta 100 m

 

V cene: ubytovanie, DPH, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, pripojenie na neobmedzený internet, TV, parkovanie, raňajky (podľa objednávky), vstupy do mestečka Donovalkovo (Deluxe max.4 Studio max.2)

Patty Garni DELUXE: dve priestranné izby s kapacitou max.4 osoby + 2 prístelky,
kúpeľňa so sprchou  a wc, SAT/TV, WIFI, mini chladnička, rýchlovarná kanvica/káva. Veľkosť bytu je 40 m2. Ani v jednej izbe nie je kuchyňa.

Patty Garni STUDIO: izba s manželskou posteľou (140cm), s kapacitou max. 2 osoby, kúpeľňa so sprchou  a wc, SAT/TV, WIFI, mini chladnička, rýchlovarná kanvica/káva.   Veľkosť izby je 12  m2. Ani v jednej izbe nie je kuchyňa.

Stravovanie: Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania /DELUXE max. 4 osoby, STUDIO max. 2 osoby/, prípadne voľba ceny bez raňajok možná.
Parkovanie: priamo pred ubytovacím zariadením zdarma na osvetlenom a monitorovanom parkovisku.

  • V cene nie je zahrnutý miestny poplatok za ubytovanie 1€/osoba/noc
  • Prístelka 20€/noc/os s raňajkami  alebo 10€/noc/os bez raňajok iba v Deluxe (pobyt dieťaťa od 3.rokov bez prístelky nie je možný)
  • Príplatok za zapožičanie detskej postieľky (cestovná skladacia bez prádla)  10 €/pobyt
  • UPOZORNENIE: Vzhľadom na to, že izby sa nachádzajú bezprostredne nad lyžiarskou školou/Patty bistrom, kde je v čase od 10,00 – 18,00 hod. v letnej prevádzke rušno, neodporúčame ho hosťom, ktorí hľadajú aj počas dňa úplné ticho a pokoj. Týmto hosťom ponúkame FAMILY apartmány.

Poznámka k cene:
*uvedená cena v Patty Garni DELUXE je pre 1-4 osoby
každá ďalšia osoba od 3.rokov na prístelke dopláca 20€/noc/os s raňajkami alebo 10€/noc/os bez raňajok
/pobyt dieťaťa od 3.rokov bez prístelky nie je možný/

*uvedená cena v  Patty Garni STUDIO je pre 1-2 osoby (tu nie je možná prístelka)

Zákaz fajčenia v apartmánoch.

ONLINE REZERVÁCIA