Apartmány FAMILY Donovaly, ktoré sú situované na okraji lesa v tichom prostredí, len pár metrov od Patty vleku

Príjemné apartmány Family Donovaly nájdete na okraji lesa v tichom prostredí, len 100 m od Donovalkova. V ponuke je ubytovanie v 3/4/5-lôžkových apartmánoch.

Vzdialenosti:  *Donovalkovo 100m   *Obchod 1100m  *Hlavná cesta 200 m  *Reštaurácia Kamzík 100m

 Raňajky v Patty bistre v apríli a máji neposkytujeme, v júni len cez víkendy a júl-august denne. 

KOMFORT apartmán (2 + 3 os.)

38 m², spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozťahovacou sedačkou (dvojlôžko) a s rozťahovacím kreslom, TV/SAT, kompletne zariadená kuchynka (elektrická varná platňa, rýchlovarná kanvica, chladnička, mikrovlnka), kúpeľňa so sprchou a WC, fén, Wifi.  Vhodné pre max. 4 dospelých a 1 dieťa. V cene: ubytovanie, dph, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, internet, parkovanie.
Raňajky: 9€/dospelí,  6€/deti v Patty bistre v hlavnej budove (100m)

LUX apartmán (2 + 3 os.)

38 m², spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozťahovacou sedačkou (dvojlôžko) a s rozťahovacím kreslom,  TV/SAT/DVD, kompletne zariadená kuchynka (sklokeramická varná platňa, rýchlovarná kanvica, kávovar, chladnička, mikrovlnka), kúpeľňa so sprchou a WC, fén, krb, Wifi . Vhodné pre max. 4 dospelých a 1 dieťa. V cene: ubytovanie, dph, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, internet, parkovanie.
Raňajky: 9€/dospelí,  6€/deti v Patty bistre v hlavnej budove (100m)

MINI apartmán (2 + 2 os.)

25 m², spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozťahovacím gaučom (dvojlôžko), TV/SAT, kompletne zariadená kuchynka (el.sporák, rýchlovarná kanvica, chladnička, mikrovlnka), kúpeľňa so sprchou a WC, Wifi. Vhodné pre max. 2 dospelých a 2 deti. V cene: ubytovanie, dph, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, internet, parkovanie.
Raňajky: 9€/dospelí,  6€/deti v Patty bistre v hlavnej budove (100m)

Studio apartmán (3 os.)

25 m², obývacia izba s dvojlôžkom  a samostatnou posteľou, TV/SAT, kompletne zariadená kuchynka (el.sporák, rýchlovarná kanvica, chladnička, mikrovlnka), kúpeľňa so sprchou a WC,  Wifi.  Vhodné pre max. 2 dospelých a 1 dieťa. V cene: ubytovanie, dph, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, internet, parkovanie.
Raňajky: 9€/dospelí,  6€/deti v Patty bistre v hlavnej budove (100m)

REZERVÁCIA – prosím vyberte dátum pobytu a typ apartmánu :