Apartmánový dom Villa Gardenia Donovaly ponúka ubytovanie v 7 + 5 apartmánoch pre 2 – 4 osoby. Celková kapacita je 38 lôžok. Každý z apartmánov pozostáva z obývacej izby, spálne a kúpelne.

Súčasťou každého apartmánu je kuchynská linka so spotrebičmi. Tieto apartmány sú moderne zariadené a kvalitne vybavené pre maximálne pohodlie a komfort hostí.

Hostia majú v apartmánovom dome k dispozícii spoločenskú miestnosť s krbom, barom a detským kútikom, ktorá je vhodná na usporiadanie priateľských stretnutí, rodinných osláv, spoločenských podujatí, firemných akcií alebo školení.

Apartmány vo Ville Gardenia Donovaly sa nachádzajú v tichom prostredí v areáli bývalého kempingu, 20 m od Family apartmánov a 200 m od Donovalkova.

Tieto ubytovacie zariadenia nie sú vo vlastníctve Patty Ski Donovaly a nezodpovedáme za škody spôsobené vám alebo vami. Doporučujeme pri nástupe skontrolovať zariadenie spolu s majiteľom, aby pri odchode nedošlo k nedorozumeniam. Majitelia niektorých zariadení si môžu žiadať kauciu, ktorá vám bude vrátená pri odchode. Rezervácia je možná až po uhradení zálohy 50% z celkovej sumy pobytu.

Každé ubytovacie zariadenie má v cene posteľnú bielizeň a konečné upratovanie.

 

The gallery was not found!