Donovalkovo 2022.9.26-tól zárva tart

Blog

Cestovný Pas Donovalkova

(Slovenčina) Už ste počuli o novinke na leto 2020 pre všetky deti? Je ňou Pas Donovalkovo s ktorým sa môžu deti stať VIP občanmi hlavného mesta detí. S jedinečným pasom zažiijú ozajstnú zábavu, spoznajú nových kamarátov a naučia sa veľa nových vecí. Na deti čakajú skvelé odmeny a jedinečný program v Donovalkove. Tešíme sa na vašu návštevu.

Több
Náučná tabuľa

(Slovenčina) Tip na výlet s deťmi: Po stopách Špaňodolinského vodovodu

(Slovenčina) Donovaly ponúkajú množstvo možností na výlet s deťmi a to po svojich ako aj autom či na bicykli. Počuli ste už o Špaňodolinskom banskom vodovode, do ktorého v minulosti stekala voda až z Prašivej? Ide o historický unikát, ktorého návšteva zanechá v človeku obraz toho, akú obrovskú moc má živel voda, keď dokáže dať do pohybu stroje.

Több
Chlapček idúci po ceste v donovalkove popri stánku s rôznymi aktivitami pre deti.

(Slovenčina) Ako podporovať deti v kreativite?

(Slovenčina) Kreativita je vzácnym darom, pričom drieme v každom dieťati aj v dospelom. V úlohe rodiča urobíme najlepšie, keď začneme svoje deti podporovať v tvorivosti už od útleho veku. Je to veľmi jednoduché a zároveň prirodzené. Navyše, tvorivé dieťa sa nikdy nenudí a vynájde sa v každej situácii.

Több
Donovaly s deťmi na bicykli

(Slovenčina) Donovaly krížom kráž aj na bicykloch

(Slovenčina) Donovaly sú nielen centrom turistiky a rajom pre rodiny s deťmi, ale za posledné roky sa stali takou malou mekou pre cyklistov, ktorých na tomto mieste lákajú cyklotrasy vedúce do všetkých svetových strán. Sú stvorené pre náročných športovcov ako aj začínajúcich cyklistov

Több
Deti v kostýmoch v Donovalkove

(Slovenčina) Originálna oslava narodenín poteší viac ako darček

(Slovenčina) Svojská a originálna oslava narodenín poteší deti zväčša viac než samotný darček, pričom vystrojiť ju môžete doma aj na miestach ako je napríklad naše Hlavné mesto detí Donovalkovo, alebo tiež v prírode. Fantázii sa hranice nekladú. Prinášame zopár osvedčených tipov, ktoré potešia vaše deti a prinesú im nezabudnuteľný zážitok.

Több

(Slovenčina) Kam s deťmi na výlet na Donovaloch

(Slovenčina) Aktívna rodinná dovolenka na Donovaloch znamená nielen návštevu miestnych atrakcií, medzi ktoré patrí aj naše mestečko pre deti Donovalkovo, ale aj  turistiku a  výlety s deťmi do blízkeho okolia. Alternatív je veľa, našťastie si je z čoho vyberať a my máme pre vás niekoľko tipov.

Több
Donovaly

(Slovenčina) Donovaly sú stvorené pre rodiny s deťmi

(Slovenčina) Donovaly v letnej sezóne lákajú hlavne rodiny s deťmi, ktoré tu nachádzajú na jednom mieste všetko – komfortné rodinné apartmány, pestrú paletu rôznorodých aktivít, možnosti aktívnej aj komerčnej zábavy, vynikajúce služby, ako aj rozprávkový svet, ktorý robí z tejto destinácie dovolenkový raj

Több