ONLINE REZERVÁCIA

Vyberte si prosím dátum príchodu a odchodu, POTVRĎTE kliknutím na „Hľadanie“ a potom si vyberte z ponuky typ apartmánu pre zobrazenie ceny.

Po odoslaní formulára najskôr obdržíte automatickú odpoveď a následne Vám bude vygenerovaná zmluva o ubytovaní s informáciou o spôsobe platby. Až po zaplatení je Vaša rezervácia potvrdená.

V cene PATTY GARNI je zahrnuté:  /Deluxe max. 4 ossoby, STUDIO max. 2 osoby/ ubytovanie, raňajky, DPH, el.energia, voda, posteľné prádlo, uteráky, záverečné upratovanie, neobmedzený internet, parkovanie.

V cene FAMILY  je zahrnuté: ubytovanie, DPH, el.energia, voda, posteľné prádlo, uteráky, záverečné upratovanie, neobmedzený internet, parkovanie.
Raňajky: 6€/dospelí,  4.50€/deti

Miestny poplatok 1,00 €/osoba/noc
Poplatok za psa 10 €/pobyt
Detská postieľka (cestovná skladacia bez prádla) 5 €/pobyt

 

Ak formulár nefunguje, možete TU rezervovať ubytovanie.

Zákazník elektronickým vyplnením a potvrdením udeľuje správcovi systému, ktorým je spoločnosť PATTY SKI ,s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré uviedol vo formulári, v zmysle § 11 zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Údaje budú použité vo vlastných informačných systémoch za účelom administratívneho využitia. Súhlas je poskytnutý automaticky na dobu 10 rokov. Zákazník môže správcu systému požiadať o výmaz osobných údajov, a to písomnou formou na adresu sídla spoločnosti Patty Ski s. r. o., Mistriky 467, 976 39 Donovaly. Údaje budú vymazané do 7 dní od obdržania žiadosti. V prípade, že zákazník nesúhlasí s poskytnutím osobných údajov elektronickou formou môže využiť inú formu rezervácie.

Zásady ochrany osobných údajov